Lake Norman Realty
//
you're reading...

Education

Washam Elementary School 2016-17 Q4 Honor Roll

Third Grade A Honor Roll

Accetta, Katie Louise
Alexander, Lauren Nicole
Bernard, Joanna Rachel Esther
Bostick, Chloe Michael
Boukedes, Zoey Anne
Brusamolino, Tommaso
Bui, Cody Kiem
Caty, Campbell Finneron
Clark, Caroline Gail
Creely, Reagan Evelyn
Culpepper, William Thomas
D’Aveta, Evelyn Nicole
DiPaola, Harrison Cooper
Dunlap-Jones, Halle Elise
Eber, Daniel Louis
Evans, Sydney Elizabeth
Garabedian, Cassandra Kaylea
Goodrich, Lyric Nicholas
Grenn, Jackson Xavier
Harcar, Elizabeth Grace
Harwell, Madison Leigh
Hixon, Landon Joseph
Hodnett, Loryn Rose
Howlett, Reece Morgan
Hunter, Lilyan Grayce
Huskey, Caroline Reese
Javidi, Aubree Kristine
King, William Noah
Knorr, Ian Jensen
Lange, Sasha
Livingston, Savannah Grace
Luther, Alexander George
Lyons, David Edward
Mateo, Samantha Rose
Mejia, Vanessa Renee
Mell, Alexander Theodore
Montie, Nathan William
Morris, Bradley Connor
Mulligan, Michael Owen
Myers, Bonnie Liana
Nguyen, Norman Ty
Overcash, Jayden Ray
Patel, Dhruket
Pearson, Brooks MacGregor
Pensler, Morgan Mancuso
Peters, Lilah Josephine
Petersen, Sarah Emily
Pizza, Seraphina Maria
Quintana, Johan Mateo
Reinhart, Amie Lynn
Roeder, John Michael
Schlicher, Jaden Michael
Shay, Rachel Marie
Smith, Kaylyn Elizabeth
Smith, Makayla Catherine
Solomonson, Davis Andrew
Stump, Logan Bounthoung
Szakaly, Ava Lilian
Terrell, Brent Michael Zachary
Tiller, Callissa Cade
Vogel, Rylee Castellina
Walsh, Mackenzie Briana
Whitfield, Liam Michael
Whittaker, Katherine Burns
Wilkerson, Jason Jerome
Fourth Grade A Honor Roll
Bean, Eva Gantt
Bean, Selena Timothy
Bean, Sophia Timothy
Bellofatto, Grace Margaret
Bogart, Gavin Steele
Bradley, Colin Courtland
Brantley, Taylor Nguyen
Brusamolino, Filippo
Canady, Jacob Patrick
Ceely, Evan Arthur
Cichocki, Gianna Emily
Curtis, Maddox J
Dantinne, Payton Chester
Demarest-Rice, Madelyn Therese
Dillard, Lindsay Ann
Dudley, Angelisha Mariah
Flores, Alejandra Gabriela
Furches, Emma Ann
Gentilcore, Brandon Joseph
Gibson, William Reid
Graham, Jahlil Nasir
Herrera, Alejandro Gabriel
Jones, Aubree Rose
Kamakaris, Jacinda Klaire
Keating, Maeve Riley
Kincaid, Georgia Marie
King, Joseph Hulsey
King, Nathaniel
Kirk, Maeve Katherine
Kiser, Jayce Joshua
Lacey, Cassidy Juliana
Lee, Melena Dawn
Mahoney, Brian Robert
McCarroll, Michael Aidan
McCloskey, Ava Grace
McDonnell, Savannah Grace
McManaman, Luke Patrick
Mullis, Grey Scott
Otto, Evan Thomas
Page, Davis Shane
Patterson, Kaelyn Elise
Perry, Jackson Tyler
Petrucci, Sofia Denice
Poovey, Cade Allen
Rippy, Addison Elizabeth
Robins, Lochlan Cole
Roy, Bennett William
Sands, Emma Katharine
Scott, Landon David
Smiljanic, Aaron Alexander
Tanniru, Dheeraj Sreesatya
Terrell, Brendon Leo Joshua
Torpy, John Joseph
Tubbs, Logan Cervantes
Vezendy, Dylan Aaron
Williams, Amelia Ann
Yates, Sydney Rose
Fifth Grade A Honor Roll
Accetta, Kenneth Christopher
Anderson, Gordon Alexander
Atkocius, Kaylee Nicole
Bitel, Joseph William
Bolding, McKenna Louise
Bryant, Grace Madison
Coultry, Savannah Grace
Creely, Logan Robert
Dennis, Maren Grace
Doebler, Nicholas Michael
Erwin, Lily Ann
Evans, Sophia Grace
Fagan, Milo King
Ghiloni, Taryn Marie
Haney, Zane Robert
Hubbard, Kaylee Grace
Hudson, Khaki Alicia
Izzard, Ashlea Azoriah
Kankipati, Aadhya Nityanand
Karumuri, Shreya
Knight, Samantha Nalani
Lackey, MaKenna Elyse
Laferty, Emma Brianne
Lockcuff, Donoven James
Mack, Simone Nicole
Maresco, Dylan Jacob
Mitchiner, Emma Caroline
Peters, Reese Evelyn
Potti, Sthavishta Lakshminarayan
Ratiram, Ashley Sheila
Ringel, Keira Dae Kim
Rodriguez, Sebastian Luis
Roeder, Kylie Elizabeth
Ruskin, Evan Michael
Shiley, Taylor David
Smith, Mason Dan
Thompson, Jack Francis
Wachter, Leo Penn
Weber, Johanna Louise
Weller, Makenzie Grace
Wilkinson, Olivia Carolyn
Third Grade A/B Honor Roll
Ambrosio, Kennedy Marie
Balleto, Amanda Isabella
Barnes, Christopher Braedon
Barrett, Kennedy Marie
Bartholomew-Schoch, Maxwell Miles
Bean, Corey Gantt
Bitel, Alexander Kyle
Bitel, Christopher James
Blackburn, Maddox Sanders
Blaich, Adam Peter
Bryan, Brodie Levi
Caballero, Marcella Elise
Cabanzo Polanco, Claudia
Castle, Joshua David Maxwell
Clark, Briana Michelle
Coleman, Adrianna Marie
Collins, Courtney Rebecca
Craig, Joshua Todd
Crump, Ayden Scott
Davis, Aschton Wyatt
Davis, Conor Richard
Dennis, London Grey
Droege, Henry Ryan
Dunleavy, Danyl Robert
Ferguson, Jayden D’Shaun
Gauthier, Noah Darren
Gavin, Vanessa Patricia
Gerhardt, Eva Jane
Goldstein, Hudson Robert
Greene, Chloe Rose
Gresham, Trevor Lee
Haney, Keegan Thomas
Harwell, Kayley Elizabeth
Hernandez, Mariana
Herrera, Bianca Marie
Hill, Sydney Hill
Holden, Luke Andrew
James, Bella Madison
Jenkins, Avery Grace
Kapoi, Ian Keoni
Kim, Ellie Seoahn
Kipp, Braydon Sean
Lagua, Carly Ann
Ledford, Kaitlyn Jo
Loftin, Connor Berent
Martin, James Brady
Mendola, Mikaella Marion
Murphy, Addison Elizabeth
Owusu-Afriyie, Ama Gyamfua
Pate, Aniyah Sean’e
Perez Ochoa, Yefri Alexis
Pierce, Dylan Christopher
Pollick, Keenan Maxwell
Prior, Melania Yvonne
Ricci, Joseph Adam
Siler, Jayla A
Singleton, Cecily Mae
Stokes, Boone Isaiah
Suddreth, Brianna Marie
Summerour, Chloe Olivia
Torres-Palermo, Francesca Maria
Troeger, Jacob Anthony
Wyatt, Annabella Cristine
Fourth Grade A/B Honor Roll
Agostinelli, Zoe Kathleen
Aguilera, Vanessa Ilyanna
Alexander, William David
Amoroso, Gavin Matthew
Andrews, Jason Bradley
Arango, Isabella Marie
Bailey, Mckenzie Lynne
Bajart, Tyler Hayden
Baker, Daniel Alton
Beamer, Abby Belle
Bellofatto, Nicholas Loren
Bleijie, Tyrone Hendrik
Boerst, Anton Davis
Bonnes, Ryan Marshall
Borkowski, Kate Irene
Boykin, Aron Robert
Brown, Jaclyn Simone
Burrell, Maverick Charles
Cain, Mitchell Andrew
Carroll, Jordan Alexander
Chheda, Grace Samantha
Cocar, Ema Isabella
Connolly, Michael James
Cortes Santistevan, Jerau Joseph
Crawford, Trent Ian
Crump, Camryn Elise
Dalton, Miller Addison
Davis, Abigail Lyn
Dawson, Thomas Andrew
Erwin, Allison Constance
Flynn, Kylan Tanner Ryan
Foote, Abigail Elaine
Frederick, Abraham Conrad
Genco, Isabella Briavanni
Gipson, Brandon Michael
Guadarrama Rodriguez, Andrea Fernanda
Harring, Gabriel Roman
Hensley, James Ethan
Hobart, Andrew Russell
Holloway, Makayla Marie
Hopkins, Carson David
Howard, Kayla Renee
Jaketic, Jordan Marley
Jarvis, Lillie Nevaeh
Kerl, Colton Joel
Kittle, Ethan Tyler
Loftin, Morgan Reese
Luntsford, Luke Samuel
Meadows, Noelle
Morris, Taylor Rae
Mull, Davis William
Naveda, Leonardo
Nein, Alexander Eliot
Ogburn, Abigail Davis
Ogburn, Catelynn Marie
Olsen, Eirene Gabrielle
Pallo, Collier Johnston
Peattie, Graeme Isaac
Poulton, Tate Jeremiah
Quinones, Julissa Skye
Raymond, Porter Edward
Sanchez Semidey, Kiriath Jearim
Shaffer, Jacob Poston
Shulgin, Nikita
Smith, Abigail Rose
Smith, Brody Hauser
Snow, Camille Patricia
Stagliano, William Miles
Steger, Eryn Paige
Thompson, Trenton Nathanael
Turney, Kaitlin Mackenzie
Valdez, Jashai Amari
Veliz, Lucas Xavier
Vesely, Emily Helena
Vezendy, Gavin Joshua
Waldron, Landon Christopher
Walker, Chloe Abigail
Wolverton, Gavin
Wyatt, Sophia Cristine
Fifth Grade A/B Honor Roll
Amick, Gatlin MacDonald
Baudo, Olivia Grace
Bogart, Riley Cole
Brandon, Jaden Antywna
Burch, Serena Marie
Butcher, Graham William
Childers, Sierra Lynne
Cooper, Lucille Lea
Bonilla Crespo, Juleyka
Denton, Sarah Nan
Duncan, Addison Lynne
Elliott, Ryleigh Morgan
Farmer, Paige Noelle
Gabler, Ella Jane
Gardner, Riley Michael
Garrison, Anmarie Rose
Gossett, Ava Mae
Harris, Keiana Celeste
Hart, Phoebe Clair
Hartleb, Alexandra Elizabeth
Hartsell, Caleb Houston
James, Kyra Catherine
Kim, Jenna Euahn
Kishpaugh, Ava Elizabeth
Kolokolo, Valencia Amana
Lange, Karissa Sydney
Lassiter, Hannah Grace
Lassiter, Sydney Noel
Lipscomb-Foster, Jyasia Akeemia
Lyons, Bailey Madison
Mariscal, Camila Andrea
Mason, Graham Warren Chester
Massey, Tracey Renee
Mayhew, Lacey Joyce Thao
McDonald, Ellis Kate
McMahan-Waters, Madden Danielle
Mell, Samantha Ruth
Nivens, Takia Lanell
Oltremari, Bella Claire
Ray, Savannah Ella
Rueb, Eryn Rain
Ruggerio, Nicholas Edward
Sewell, Luna Kathryn
Shelkey, Anderson Michael
Simms, McKenna Cailin
Stamm, Maggie Ruth
Stump, Luke Oupekha
Sutton, Andrew Eugene
Thompson, Michael Alan
Tinsley, Jade Michelle
Trainum, Leo Matthew
Trimble, Connor John
Troxel, Rogan Kelly
Tuttle, Riley Sky
Wendt, Maddox John
Whittaker, Anna Ross
Winkler, Carolyn Kathleen
Wuestefeld, Gianna Marie
Zelasko, Luxe Amaral

Discussion

No comments yet.

What do you think?

UA-56695737-1